Jesteś tutaj: Strona główna > Szkoła > Nauczyciele
Dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Nauczyciele

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017
 

  1. Wiśniewski Tomasz - Dyrektor (Chemia, przedmioty zawodowe)

  2. Kozera Barbara - Wicedyrektor (Chemia, przedmioty zawodowe)

  3. Nowakowska Magdalena - Wicedyrektor (Matematyka)

  4. Adamkowska Aneta (Język polski, WOK)

  5. Baranowska Marta (Język niemiecki)

  6. Biernacki Bartłomiej (Chemia, przedmioty zawodowe)

  7. Borawska Anna  (Doradca zawodowy)

  8. Borowska Teresa (Fizyka, biologia)

  9. Brzeska-Walczak Elżbieta (Religia)

  10. Byszewski Grzegorz (Wychowanie fizyczne)

  11. Chęcka Monika (Chemia, przedmioty zawodowe)

  12. Ciarkowska Anna (Biologia, przyroda)

  13. Cieślik Elżbieta (Język niemiecki)

  14. ks. Czarnecki Paweł (Religia)

  15. Ćwikła Barbara (Bibliotekarz)

  16. Dudek Agnieszka (Pedagog)

  17. Duszczyk Marcin (Język angielski)

  18. Dymek Anna (Język polski)

  19. Fabiszewska Małgorzata (Matematyka, fizyka)

  20. Frankie Ewelina (Język angielski)

  21. Fronczyk Magdalena (Język niemiecki)

  22. Gieres Waldemar (Wychowanie fizyczne)

  23. Grabarczyk Monika (Chemia, przedmioty zawodowe)

  24. Jankowska Elżbieta (Matematyka)

  25. Januszewski Cezary (Przedmioty zawodowe)

  26. Jarząbek-Kościuk Małgorzata (Historia, WOS)

  27. Jędrzejewska Renata (Biologia, przyroda)

  28. Kajkowski Waldemar (Informatyka)

  29. Kamińska Hanna (Język polski)

  30. Kleniewska Marta (Bibliotekarz)

  31. Klikczyńska Kalina (Biologia, przyroda)

  32. Kluska Emilia (Matematyka)

  33. Kłos Ewa (Podstawy przedsiębiorczości, techniki negocjacyjne)

  34. Kobylińska Agata (Język angielski)

  35. Kokosza Robert (Wychowanie fizyczne)

  36. Kokoszczyńska Anna (Historia, WOS)

  37. Kosiński Marek (Wychowanie fizyczne)

  38. Kowalski Paweł (Informatyka, matematyka)

  39. Koziczyńska Marta (Język angielski)

  40. Krysztoforska Agnieszka (Chemia, przedmioty zawodowe)

  41. Majchrowski Tomasz (Geografia)

  42. Michalska Anika (Chemia, przedmioty zawodowe)

  43. Michalska Jolanta (Język angielski)

  44. Misztela Monika (Wychowanie fizyczne)

  45. Murawska Joanna (Geografia)

  46. Niedbała Ewa (Matematyka)

  47. ks. Niewinowski Paweł (Religia)

  48. Nisztor Mirosław (Wychowanie fizyczne)

  49. Nowak Krzysztof (Historia, WOS)

  50. Olejniczak-Wrońska Katarzyna (Język polski)

  51. Paprocka Małgorzata (Język polski, WOK)

  52. Pędraszewska-Knieć Dagmara (Język francuski, WOS)

  53. Pikoń Marcin (Matematyka)

  54. Polok Monika (Język angielski)

  55. Ratkowski Jacek (WOK, zespół muzyczny SPIN)

  56. Reczek Ewa (Psycholog)

  57. Rybicka Grażyna (Język polski)

  58. Schulz Małgorzata (Język niemiecki)

  59. Shychkova Tetiana (Wychowanie fizyczne)

  60. Skorus Anna (Wiedza o kulturze)

  61. Staniszewska Ewa (Język angielski)

  62. Stanuszkiewicz Agnieszka (Geografia, język angielski)

  63. Stempińska Bogumiła (Język angielski)

  64. Suchta Jolanta (Chemia, przedmioty zawodowe)

  65. Wasilewska Lidia (Język polski)

  66. Więcek Konrad (Język angielski)

  67. Wiktorowska Magdalena (Język niemiecki)

  68. Zawadzka Gabriela (Język angielski)

  69. Zielińska Agnieszka (Język polski)

  70. Zielińska Ewa (Chemia, przedmioty zawodowe)